YogaLOFT ADANA 200 Saatlik YOGA ALLIANCE ONAYLI TEMEL SEVİYE YOGA UZMANLIK PROGRAMI 7 Kasım 2020

*Uzaklaştığınız kendinize yeniden dönerek kucaklamak,
*Farkındalığın ışığında yargısız ve sevecen bir yaklaşımla kendinizi tüm yönlerinizle tanımak,
*Esnek ve güçlü bir duruş içinde yaşam boyu keşfe hevesli, yaşamın anbean değişen dönüşen yüzüne gülümseyebilen, An’ın getirilerini açıklıkla karşılayabilen bir öğrenci olmak ister misiniz?

2010 yılından beri şehrimizde yoga uygulamalarına rehberlik etmekte olan okulumuz, 7 Kasım 2020’de 6. kez başlatacağı yeni dönem programıyla sizleri de bu yolda, BİRLİKTE yürümeye davet ediyor.
Yoga Uzmanlarımız Ebru Burkut, Yağız Kayakuşu, Uzman Fizyoterapist ve Yoga Uzmanı Gökşen Aydemir rehberliğinde verilecek YogaLOFT Adana Yoga Alliance onaylı 200 Saatlik Temel Seviye Yoga Uzmanlık Programına katılarak siz de uluslararası geçerliliği olan sertifikasyona sahip olabilirsiniz.

PROGRAM İÇERİĞİ
*Yoga Tarihi
*Yoga Felsefesine giriş
(Yoga Sutralar, Bhagavad Gita incelemeleri)
*Geleneksel Yoga Okulları (Raja Yoga , Bhakti Yoga, Jnana Yoga, Karma Yoga, Hatha Yoga)
*Hiza Yaklaşımlı Farkındalık Temelli Asana Çalışmaları ( kişinin ihtiyaçlarını gözeten, bireysel beden yapısını onurlandıran , pozlarda bireysel adaptasyona imkan veren, 75 adet (başlangıç, orta ve ileri seviyede) Temel Hatha Yoga Pozunun detaylı incelenmesi ve uygulaması
*Yoga Anatomisi ve Fizyoloji
*Pranayama (Yoga Nefes Teknikleri)
*Bandhalar
*Meditasyon Teknikleri
*Mantralar
*Öğretme Metodolojisi (Etkin bir yoga eğitmeni olmanın esasları, eğitmenin nitelikleri, güvenli ve dengeli bir ders akışı ve programı hazırlama, duruşları düzeltme prensipleri, ellerle yönlendirme, iletişim becerileri ve öğretme teknikleri, aktif olarak bir gruba ders verme ve geri bildirim alma deneyimleri)

Bu zengin içerikli program hakkında detaylı bilgi için lütfen 0537 396 8495 telefon numarasından bizimle iletişime geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

five − 3 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.