Vedat Havlucu ile Power Yoga Modülü (40 Saat)

Modül 16-17 Mart, 2019
Modül 13-14 Nisan, 2019
Modül 11-12 Mayıs, 2019

İLERİ SEVİYE YOGA DURUŞLARI VE SERİLEMELERİ İLE TANIŞMAK, NEFES VE DOKUNUŞTA İLERLEMEK, UZMANLIĞINIZDA BİR ADIM ÖTESİNE YOL ALMAK İÇiN HAZIR MISINIZ?

* 3 hafta sonu buluşma, toplam 40 saat.
* Orta/ileri seviye pozlar ve pozdan poza kolay geçişler.
* Ujjai nefes nedir ve ujjai nefesten ileri seviye uygulamalarda nasıl yararlanılır.
* Orta/İleri seviye pozlarda ellerle düzeltme ve doğru tutuş.
* Savasanaya yerleştirme ve destekleme.

Bu eğitim YogaLOFT Yoga Alliance 300 Saat İleri Seviye Yoga Uzmanlığı Programının parçasıdır. Katılım zorunludur.

VEDAT HAVLUCU Hakkında…

Yogatime’ın kurucularından Vedat Havlucu, 1969 yılında İstanbul’da doğdu. 1985-2002 yılları arasında fitness, step aerobik ve pilates derslerine oldukça yoğun bir şekilde katıldıktan sonra, sırt ağrıları nedeniyle tamamen bir tesadüf olarak yogayla tanıştı. Daha ilk derste çok etkilenerek ilgisini tamamen yogaya yöneltti. 2002 yılında Zeynep Aksoy ve Andew Zionts ile tanıştı ve onlardan çok etkilendi. Çok değerli hocalarla farklı bir çok yoga çeşidini denedi; dünyaca ünlü Manju Pattabhi Jois, Godfrey Devereux, Rolf Naujokat, Bryan Kest, Michael Saunders, Edwark Clark, Yogeswari, Richard Freeman, Tias Little, Desiree Rumbaugh, Gabriela Bozic ve Jonathan Urla ile workshoplara katıldı. Eric Powell ve Nicole Ohme ile yaptığı derslerden büyük bir haz duyup eğitmenliği konusunda onlardan çok şey öğrendi.

Ashtanga, Vinyasa, Iyengar, Anusara, Jivamukti, Viniyoga, Forest, Power, Scaravelli, Yogilates, Bikram ( Hot Yoga ), Kripalu, Yin Yoga ve Kundalini Yoga başta olmak üzere yoganın birçok çeşidini içeren workshoplara katılan Vedat, yogasız bir hayatı düşünemeyeceğini anladıktan sonra, 2008 yılında Zeynep Aksoy ile Hocalık Eğitimini alıp, Yoga Alliance ve Independent Yoga Network Uluslararası Yoga Eğitmenliği sertifikalarını almaya hak kazandı. 2009 yılında Yogatime’ı kuran Vedat Havlucu edindiği tüm deneyim ve bilgileri öğrencileriyle paylaşmaktan sonsuz bir keyif duyuyor. Yoganın yayılmasını, doğru anlaşılmasını ve geniş kitleler tarafından sevilmesini sağlamak en büyük amacı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

fourteen + three =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.