Taner Uncu Yoga Workshop 1-2 Aralık, 2018 Vinyasa Akış – Kol Dengeleri – Ters Duruşlar

1 Aralık Cumartesi 10.00 Vinyasa Akış
1 Aralık Cumartesi 14.00 Kol Dengeleri
2 Aralık Pazar 11.00 Ters Duruşlar

Taner ile 1-2 Aralık  hafta sonunda
Cumartesi saat 10.00-12.00 arası yoğun ve güçlü bir Vinyasa Akış ,
14.00-16.00 arası Kol Dengeleri Workshop,
Pazar saat 11.00-13.00 arası ise Ters Duruşlar Workshop ile birlikteyiz.
Her biri 2 saat sürecek Workshoplar ve Akış Dersi her seviyeye uygun, bol opsiyonlu ve detaylı olacak. Baskı altında olmadan ve herhangi bir endişe hissetmeden Taner hocanın rehberliğinde yoga duruşları üzerinde birlikte sağlıklı  ve emniyetli bir şekilde çalışıyor olacağız, pozları ve detaylarını derinlemesine inceleyecek , güvenle nasıl derinleşerek ilerleyebileceğimizi öğreneceğiz.

Tek çalışma 150₺
Tam Katılım Paketi 375₺ (3 çalışma içerir)
10 Kasım Tarihine kadar 100₺ ön ödeme ile kayıt alınacaktır.

Kayıt, bilgi ve rezervasyon için lütfen 05373968495’ten bize ulaşın.

TANER UNCU
Yogatime yoga eğitmenlerinden Taner, 1979 İstanbul doğumlu. İstanbul Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği’nden mezun ve tekstil alanında, uzun yıllar önce kurulan aile şirketinde halen çalışmakta. Pek çok sporla aktif olarak uğraştı, ayrıca 10 yıl düzenli Aikido çalıştı ve 2. dan sahibi. 2011 yılında,Yogatime‘da, pek çok insan gibi önyargılı baktığı ‘’Yoga’’ ile yine Aikido’dan çok sevdiği bir dostunun ısrarıyla tanışmasıyla birlikte, karşılaştığı şeyden o kadar etkilendi ki Yoga önce hayatının bir parçası, kısa bir müddet sonra da hayatı Yoga ve ondan geriye kalanlar olarak tamamen değişti. O ilk günden bugüne kadar sakatlık haricinde uygulamasız geçen günü neredeyse olmadı ve devamında, 2012-2013 döneminde Yogatime’da Deniz Özoğul ve Dide Çelen Ramok‘un Yoga Alliance tarafından tanınan Hatha Yoga Hocalık Eğitimini’ni tamamladı. Doug Swenson, Seane Corn, Chuck Miller, Dechen Thurman, Nicole Ohme, Adam Keen, Cat Alip Douglas, Julie Kirkpatrick ile workshoplara katıldı. Önceleri spor ve mücadele geçmişinden gelen alışkanlıkla Yoga’nın fiziksel etkileri ve yoğunluğundan etkilense de sonra yavaş yavaş farketmeye başladığı ve onun için ‘’tarifsiz’’ olan pozitif mental getiriler ve haz onu yogaya her geçen gün daha da çok bağladı. Başladığı bu uzun yolculukta karşılaştığı herkesten, her gün yeni bir şeyler öğrenmekte, araştırmakta ve daha çok çalışmakta olan Taner, Ashtanga haricinde uygulamalarında ve verdiği derslerde bir başka tutkusu olan müziği yoğun olarak kullanmaktan ve bunu insanlarla paylaşmaktan büyük keyif almaktadır.

Son olarak 2016 yılında çok sevdiği, kendine has tarzıyla Vinyasa dünyasında tanınan Nicole Ohme ile 120 saatlik intermediate to advanced Vinyasa Flow Hocalık Eğitimini ve 2018 yılında Devrim Akkaya ile 30 saatlik hocalar için yin’de uzmanlaşma programını tamamlamıştır
@taneryoga instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

one × one =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.