Soner Türkölmez ile Acro Yoga Workshop, 5-6 Mayıs 2018

Soner Türkölmez ile Acro Yogayı denemeye hazır mısın? Yoga ile akrobasinin bir arada yer aldığı bu eğlenceli oyunları oynarken çok keyif alacaksın!

Acro Yoga; yoganın manevi bilgeliği ile akrobasinin dinamik gücünün güven, şefkat, eğlence, ekip çalışması ile birleşmiş halidir. Güvenli bir ortamda iki veya daha fazla kişinin akrobatik pozları ve hareketleri deneyimlemesi esasına dayanır. Acro yoga çalışmaları ile korku ve çekinceler yok olur. Kişilerin sonsuz iletişim, güven ve bütünleşme imkanları ile tanışmaları sağlanır.

Bu iki günlük çalışmada acro yoganın temellerini öğrenip birçok pozu deneyimleme şansımız olacak. Bol bol gülüp eğleneceğiz, yapabildiklerimize şaşıracak, keyifli vakit geçireceğiz.
Etkinliğe katılmak için çift veya tek gelebilirsin. Acro yoga tecrübesine sahip olmana gerek yok! Her seviyeden katılımcıya açığız. Sadece eğlenmek istemen gerekiyor!

5 Mayıs, Cumartesi 10.00-12.30
6 Mayıs, Pazar 10.00-12.30

Bilgi ve kayıt için 05373968495

Özgeçmiş:

Yogayla 2003 yılında tanıştı. 2011 yılından itibaren düzenli yoga yapmaya başladı. Bu süre içinde hem fiziksel hem ruhsal olarak yoganın faydalarını çokça deneyimledi. Kendisinden yola çıkarak bu yolculuktaki diğer insanlarla tecrübelerini paylaşmaya karar verdi.

Yoga yolculuğu boyunca Elena Brower, Meghan Currie, Dylan Werner, Seane Corn, Cat Alip-Douglas, Chris Chavez, Çetin Çetintaş, John Karvelis, Todd Tesen, Godfrey Devereux, Ray Rizzo, Devrim Akkaya, Barış İşcan, Douglas Brooks, Mathieu Boldron, Sinem Er, Konstantinos Charantiniotis, Bee Bosnak gibi hocalarla çalışma imkanı oldu. 2016 yılında da The Chris Chavez Path To Teaching hocalık eğitimini tamamladı.

Yoga Soner için gerçeğe doğru yolculuğu, hiç bitmeyecek bir farkındalık ve keşif alanını ifade ediyor. Soner bu keyifli süreçte bir gün yollarınızın kesişmesini ve paylaşımda bulunmayı umut ediyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

two × 4 =