Marcel MARTİN ile 1 Hafta Sonu 2 Workshop 21-22 Eylül 2019

YogaLOFT Adana, 21-22 Eylül tarihlerinde iki ayrı workshop ile sevgili Marcel Martin’i misafir ediyor.

21 Eylül Cumartesi 10.00-13.00 Yoga Sutras Workshop

Bu atölye çalışması temellerini Patanjali Yoga Sutralar’dan alan, konuya dair hem teori hem de uygulama kısmı içeren 3 saatlik bir çalışmadır. Çalışmanın hedefi karşıtlar ve karşıtların dinamik etkileşimine dikkat çekmek, ikici (dual) farkındalıktan bütünsel , Birlik (non dual) farkındalığına geçişi destekleyerek katılımcılarda farkındalıkla genişlemenin yolunu açmaktır.
Katılım Ücreti : 200₺

22 Eylül Pazar

10.00-12.00 Follow the Yogi Workshop
2 saatlik bu atölye çalışmasında Marcel ile matınız üzerinde yan yana pratik yaparken onun pratiğine dair kişisel deneyimlerinden direkt beslenebileceksiniz.
Katılım Ücreti:120₺

Her iki atölye çalışmasına da Katılım Ücreti : 300₺

Kayıt ve bilgi için: 05373968495’ten Cihat Özgüç’e ulaşınız.

15 Ağustos tarihindenden önce yapılan ödemelerde ek 10% indirimden yararlanın.

Son Kayıt tarihi 1 Eylül’dür.

Marcel Hakkında…

Marcel terapötik beden çalışmalarıyla erken yaşlarda fizyoterapist ve alternative şifacı olan annesi aracılığı ile tanıştı.
Yoga pratiğine geçirdiği tuz incinmesinden sonra başladı Shivananda ve Ashtanga
yogayı denedi.
2011’de İstanbul’a taşınan Marcel, pratiğine Cihangir Yoga ‘da devam etti. Chris Chavez Path to Teaching 200 saatlik programından mezun olduktan sonra asistanlık ve staj pro- gramı ile birlikte Cihangir Yoga 300 saat Dönüştürücü yaşam yolu eğitimini tamamladı. Geçtiğimiz yıllarda Meghan Currie, Elena Brower, Dylan Werner, Sienna Sherman, Carlos Pomeda and Leslie Kaminoff gibi global hocaların atölye çalışmalarına katıldı. Marcel, 2017’den bu yana Cihangir Yoga’da stüdyo dersleri veriyor ayrıca kendi çalışmalarını sun- mak üzere farklı şehirlere seyahat ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

17 − sixteen =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.