Ebru Özler Burkut

Kurucu, Setifikalı Yoga Eğitmeni
Yoga Alliance E-RYT200, E-RYT500


Ebru, yaşamına kattığı düzenli egzersiz alışkanlığı, sağlıklı ve dengeli yaşam konularına duyduğu merak ve ilgi nedeniyle, yurtdışında eğitim aldığı 90’lı yıllarda yogaya yönelir. Yogaya dair edindiği pozitif deneyimler yoganın büyüsüne kapılmasına, yoganın sağlığına katkısı, kendisine dair artan farkındalığı, bireysel uygulamalarına düzenli olarak devam etmesine sebep olur.
Yoganın güzelliklerini başkaları ile paylaşma isteği ile 2005 senesinde Vivekananda Yoga Üniversitesinin Yoga Eğitmenlik Eğitimi Programı’na katılır, bu sayede o dönem üniversitenin Dış İlişkiler Koordinatörü olan sevgili hocası NV Raghuram ile çalışma fırsatı bulur, çok sevdiği tutkuyla bağlı olduğu yoga yolculuğunda önünde farklı bir kapı aralanır.

devamı...

Seyhan Bana

Yoga Alliance E-RYT200, RYT 500


Seyhan’ın kendini ve evreni anlama arayışı, varoluşun farkındalığına ulaşma merakı, 10 yıl önce O’nu yoga ile buluşturur. 2010 yılında Zeynep Aksoy’dan aldığı Hocalık Eğitimi ile birlikte yoga dersleri vermeye başlar ve ardından birçok değerli hoca ile çalışarak İleri Seviye Hocalık Eğitimini de tamamlar. Çalışmaktan büyük bir keyif ve ilham aldığı hocalar; Zeynep Aksoy, Çağ Gürle, Zeynep Çelen ve Berivan Sungur’dur.
Seyhan’ın kendi özüne yaklaşma yolculuğu, derslerine katılanlara da kendileriyle daha rahat olmaları yönünde bir alan açar…

devamı...