EBRU BURKUT ile Vinyasa Flow Modülü (18 Saat) 14-15 Aralık

NEDEN BU UZMANLAŞMA PROGRAMI
Bu modül öğrencilerin dönüştürücü gücü yüksek ileri seviye vinyasa ders akışları tasarlayabilmeleri için kendilerine destek olacaktır.

Bu eğitim ile öğrenciler, hiza prensiplerinin sunduğu destek, sağlamlık ve güven duygusu içinde, fiziksel ve enerjik hiza farkındalığı ve vinyasa krama mantığı ile, bilinçli ve zekice sıralanmış pozlar arasında zerafetle akarken kendilerini her yönden yeniden tanıyarak keşfedebileceklerdir.

Öğrenciler bu eğitimle Vinyasa Krama bilimi ve sanatını daha detaylı inceleme suretiyle kendi özgün akış derslerini yapılandırma yönünde özgüven kazanacaklardır.

Bu eğitim ile bedeni ve zihni ileri seviye yoga pozlarına adım adım nasıl hazırlayabileceklerini, ileri seviye hedef pozlara nasıl doğru ve emniyetli bir şekilde yol alabileceklerini öğreneceklerdir.

Katılımcılar kendi özgün ışıklarını özgürce yansıtabilecekleri, dengeli ve tatmin edici akış dersleri yaratma kabiliyetlerini geliştireceklerdir.

Güçlü ve dinamik asana uygulamalarının hareketliliği içinde meditaf bir zihinle an’da kalmayı araştırırken, beden zihin ruh bütünlüğünü deneyimleyebileceklerdir.

Detaylı bilgi ve kayıt için 0537 396 84 95’ten asistanımız Cihat ÖZGÜÇ’e ve ulaşabilirsiniz.

EBRU BURKUT Hakkında…
YogaLOFT Adana Kurucusu,
Yoga Alliance E-RYT500
YACEP®

Ebru, yaşamına kattığı düzenli egzersiz alışkanlığı, sağlıklı ve dengeli yaşam konularına duyduğu merak ve ilgi nedeniyle, yurtdışında eğitim aldığı 90’lı yıllarda yogaya yöneldi. Yogaya dair edindiği pozitif deneyimler yoganın büyüsüne kapılmasına, yoganın sağlığına katkısı, kendisine dair artan farkındalığı, bireysel uygulamalarına düzenli olarak devam etmesine sebep oldu.

Yoganın güzelliklerini başkaları ile paylaşma isteği ile 2005 senesinden bugüne birçok hoca ile çalıştı, farklı eğitimlerle kendini besledi ve beslemeye devam ediyor. NV Raghuram, Chris Chavez, Banu Çadırcı, Desire Rumbaugh, Andrew Rivin, Petros, Sianna Sherman, Monika Munzinger birlikte çalışmaktan büyük fayda gördüğü, keyif ve mutluluk duyduğu hocalardır.

Ebru, Adana’da birçok farklı merkezde yoga paylaşımlarında bulunduktan sonra 2010 senesinde, şehrin ilk Hatha Yoga Stüdyosu olan YogaLOFT Adana’yı açtı, stüdyo daha sonra 2015 senesinde Yoga Alliance’a kayıtlı bir yoga okulu olarak tanındı. Ebru birçok kişinin yoga ile tanışmasına , bir çok yoga uzmanının Adana’ya kazandırılmasına rehber ve yardımcı oldu. Ebru yoganın doğru anlaşılması, tanınması ve değer bulması için sevgiyle ve adanmışlıkla çalışmaya devam etmektedir.

Ebru, derslerinde dikkati An’a davet ederek beden, zihin ve kalbin bütünleşmesini teşvik eder. Herkeste mevcut bilincin ışığını onurlandırarak, kendilerine has nitelik ve potansiyelleri ile tüm öğrencilerini kucaklayan, sevecen ve destekleyici bir tavır yansıtır. Hiza prensiplerinden faydalanarak yapılandırdığı derslerinde öğrencilerini bedenlerinin hizası üzerinde odaklanmaya yönlendirir, bu sayede kendilerine dair çok yönlü farkındalıklarının artmasına, bütünsel olarak sağlıklarının iyileşmesine, güç, direnç ve esnekliklerinin denge içinde gelişebilmesine yardımcı olur. Öğrencilerinin kendileri ile yakınlaşmaları için onlara güvenli bir alan sunar, canlı bir enerji, açık bir kalp ile hem matlarının üzerinde hem de günlük hayatlarında yaşamın akışı ile uyumu yakalayabilmelerine, kendileriyle yakınlaşırken özgürleşebilmelerine rehberlik eder.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

two × 1 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.