BANU ÇADIRCI ile Yoga Anatomisi ve Yoga Terapi Modülleri (50 Saat)

1. Modül 28-29 Eylül, 2019
2. Modül 19-20 Ekim, 2019
3. Modül 16-17 Kasım, 2019

Neden bu uzmanlaşma programı?

Zihin, beden ve nefes iç içe geçmiş ve bir bütün. Bunların herhangi birindeki tıkanıklık (klesa) diğerini etkiler. Klesa azalır veya ortadan kalkarsa sistem yeniden dengeye gelir. Bedende açılan alanla birlikte sukha (rahat alan) artar ve Prana (yaşam enerjisi) daha rahat akar. İşte Yoga Terapi buna odaklanır. Yoga Terapi batı tıbbını öne çıkarıp destekler. “Yoga Terapi Patanjali yoga geleneği ve Ayurveda sistemine dayanır. Kişinin her seviyede bu tıkanıkları azaltarak dengeye gelmesi, yaşam gücünün artması için yoga teknik ve uygulamalarının adaptasyonu ve uygulanmasıdır.” Amerikan Viniyoga™ Enstitüsü – Gary Kraftsow Bütün bu kavramlar ve yoga anlayışı Krishnamacharya ve Desikachar’a dayanır. Herkese uygun olan bu yoga tarzını 50 saatlik kapsamlı uzmanlaşma programıyla ilk ağızdan dinleyin.
Bu programın ana hedefi yogaya bakış açınızı değiştirerek uygulamanızı derinleştirip güvenli yoga pratiği uygulayan ve uygulatan donanımlı uzmanlar yetiştirmektir.

Uzmanlaşma Programının içeriği nedir?

Yoga Anatomisi
Alt beden için yoga terapi ve uygulamaları bel, siyatik, dizler, ayaklar.
Üst beden için yoga terapi ve uygulamaları üst sırt, boyun, omuzlar ve skolyoz.

Detaylı bilgi ve kayıt için 0537 396 8495’ten asistanımız Cihat ÖZGÜÇ’e ulaşabilirsiniz.
BANU ÇADIRCI Hakkında… E-RYT 500, C-IAYT, YACEP®
www.banucadirci.com
Banu Çadırcı, 2006 yılından beri tam zamanlı yoga uzmanlığı yapıyor. 2010 yılından beri Gary Kraftsow ile çalışıyor. Banu halen Yoga Terapi konusunda çalışan ve uzmanlaşma programı düzenleyen pek çok uzmana ilham kaynağı oldu.

Gary Kraftsow ile 500 saatlik Viniyoga™ Yoga Terapist Programını 2015 yılında, 500 saatlik Viniyoga™ Uzmanlaşma Programını 2013 yılında ve yine Krishnamacharya ekolünden gelen Leslie Kaminoff ile Yoga Anatomisi Programını (http://yogaanatomy.net/course/) 2012 yılında tamamladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

17 − seven =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.